naruto

NOVINKA HĽADÁM NOVÍCH ČLENOV DO ORGANIZOVANIA TEJTO STRÁNKY HLÁSTE SA NA TÝCHTO MAILOCH : mail: sihel@zoznam.sk pokec: 123naruto123 : sihel1 Záujemcov prímam do 29.3.2008 MAXIMÁLNE DO 10.4.2008 Na mail mi napíšte vaše meno, priezvisko, tel a iné informácie bedem pítať potom: Hláste sa čo najskôr je volných iba 10 miest pre novích záujemcov.

Statistika

Akatsuki

 zdroj:http://narutouzumakiabout.webgarden.cz/

AKATSUKI ORG.

AKATSUKI ORG.

akatsuki.jpg

AKATSUKI ORG. - INFO.

AKATSUKI ORG. - INFO. - obrázek

Akatsuki kanji míní svítání, zhroucení slova sám dává nám "aka" znamenající červená ( běžná barva ve skupině) a "tsuki" znamenající oddává se snění. Toto Organization je sbírka S - Ranked kriminálníků. Mnoho z nich jsou chybějící- devět kdo uprchl jejich vesnice po způsobující smrti a ničení. S odjezdem Orochimaru, úmrtí Sasori, Kakuzu, Deidara a neutralizace Hidan, tam jsou 6 aktivní Akatsuki členové. Skupina nahradila Sasori s "syrovým" rekrutem Tobi, kdo byl horlivý k tomu, aby dělal jeho část. Největší členové nosí ochránce čela z jejich skryté vesnice se škrábnutím skrz to, a všechno zdá se, že bude nosit prsten poznávající jejich pozice v organizaci a černém plášti s červenými mraky. Když organizační členové opustí cestovat zemi oni budou pracovat v skupinách dvou sbírání znalosti nových schopností a jutsu.

 

Jejich konečný cíl je ovládat svět; toto bude udělaný skrz tři schody. Krok One je pro skupinu k tomu, aby dosáhla peněz. Krok Two je vytvořit první námezdní skupinu. Shinobi vesnice udělají všechny jejich všechny jejich všechny jejich peníze na jejich zemi, a pro všechny jejich všechny jejich všechny jejich peníze být trvalý to vyžaduje válku. Protože tam nebyl žádný velký poměr války v přibližně poslední dekádě, nindža vesnice byly snížené co do velikosti. Five Great Shinobi Villages mohl ovládat sestupný trend, ale menší vesnice nemohly. Akatsuki vytvoří jejich vlastní bojové jednotky se žádnou venkovskou oddaností. S touto silou oni budou podbízet celé další vesnice a bojovat s jejich bitvami pro levně. Pak používání bijuu oni mohou vytvořit nové bitvy a nové války a zisk monopol na celý trh. Nakonec oni plánují ovládat všechny války a být silné dost aby dokonce zhroutit se shinobi vesnice velkých zemí, zesílení je spoléhat se na Akatsuki také. S všechno co k dispozici, skupina může dosáhnout Step Three, ovládat svět. To by mělo být uvedený jejich cíl a plány byly vysvětlené od Pain, muž ve funkci vůdce. Zatímco Pain byl oddělený od skupiny, on vyjádřil jeho vlastní touhu po Bijuu, použít je vytvořit silný Kinjutsu. To také nedávno bylo odhalené že Pain ohlásil se do Toby, kdo byl odhalený být Uchiha Madara. Co Madara chce s Bijuu a silný Sharingan Uchiha Sasuke je neznámý. On může sdílet Pain- ovo smrtelný Kinjutsu plán nebo má jeho vlastní branku mysl.

 

 

Uvedený cíl skupiny je dalekosáhlý a to vyžaduje chycení bijuu a "Jinchuuriki, " znamená, že síla lidské oběti. Toto jsou jedinci vlastnění bijuu (s ocasem bestie) uvnitř jejich těl. Démonové jsou známí počtem ocasů jejich tělo má. Shukaku je One - Tailed Tanuki, Nibi je Two - Tailed Cat, Sanbi je Three - Tailed Turtle, Yonbi je Four - Tailed démon a Kyuubi je Nine - Tailed Fox. Jediný známý Jinchuuriki jsou Uzumaki Naruto, Gaara Sand, Nii Yugito a nejmenovaný starší Jinchuuriki. Yugito, Gaara a dva nebo možná tři další neznámý Jinchuuriki měl jejich Bijuu odstraněný. Všechno ztratily jejich životy šetřit pro Gaara, kdo byl pozdější vzkříšený s tensei jutsu. Někde poté co Gaara- ovo chycení a předtím, než Yugito- ovo, skupina se podařila zachytit a pečetit pryč další Bijuu. To je neznámý jestli toto bylo divoký bijuu nebo Jinchuuriki. Akatsuki- ovo aktuální operační základna je neznámý. Předtím oni setkali se v zhroutit se River Country, které později je zničený. Oni pak přecházeli k novému základu. Tyto základy jsou užívané pro vyzvat obrovský King Hell socha.

 

     Ústa sochy je vázané a jeho ruce jsou uhozené. Každý příslušný prst ruky sochy představuje Akatsuki člena. Každý prst sochy tak představuje kanji a prsteník člena. Členové mají schopnost k tomu, aby projektovala jejich přítomnost k jejich základu, toto jim dovolí zůstávat a o a ještě provádět obchod Jinchuuriki vyjmutí démona. Tento proces bere tři dny a noci kvůli nepřítomnosti Orochimaru. Tento časový úsek jde pro oba volné tulácký bijuu a bijuu zvětšený Jinchuuriki. Pro začít vyluhovat sílu z Jinchuuriki, členové budou užívat pečetící techniku GenryuuKyuu Fuujin (mystický drak devět vyčerpání). Toto způsobují ústa sochy k tomu, aby otevřela. Devět duchových draků se objeví splynout kolem Jinchuuriki začít proces vyjmutí. Kdy vyjmutí je dokončený, bijuu duch bude zapečetěný uvnitř sochy a jeden z jeho očí otevřou označujícího chyceného bijuu ducha. Jinchuuriki sebe ustoupí do země, mrtvý.


VYBAVY :

 

 

PRSTEN A MANIKURI

 

PRSTEN A MANIKURI

PRSTEN A MANIKURI

Ring.jpg

Čerpat ze starověkých Číňanů a japonské tradice, kanji na každém prstenu sloužil v minulosti jak zajištění Gods, pomoct v koncentraci před bitvou a v ochraně před zlem. Jejich ringové umístění na jejich prstu odpovídá jejich pozici ve vyzvané soše, s každým členem nesoucí prsten na různém prstu. Prsteny se zdají důležitý pro každého člena, jak Deidara byl postaví na nalezení jeho kdy to bylo ztracené. Orochimaru také vzal jeho kdy on opustil skupinu, která zřejmě popírala skupinu schopnost k tomu, aby vyměnila ho s někým nová. Se Sasori- ovo smrtí, Tobi byla horlivá k tomu, aby dostala jeho prsten a připojit, ale on by potřeboval projít jejich požadavky vstupu nejprve.

 

Akatsuki člen také má pěstěný prstový a bojuje zuby nehty, maloval světlý odstín purpurový.

 

 

 

OCHRANNE CELA

 

OCHRANNE CELA

OCHRANNE CELA

Protector.jpg

  Každý člen nosí tradičního ochránce čela skryté vesnice z kterou oni uprchli. Ochránce byl upravený ačkoli nést velké škrábnutí skrz symbol, ukazující oni již ne déle drží stejné ideály jejich vesnice dělám.

 

 

 

PLAST

 

PLAST

PLAST

Cloak.jpg

  Každý člen nosí černý plášť který nese červené mraky. Vnitřek pláště je červený barevně. Plášť je délka kolena a má vysoký límec. Pod plášť nindža je viděná nosit více tradiční šatstvo jejich domácí vesnice.

 

 

 

KLOBUK

 

KLOBUK

KLOBUK

akatsukihat.jpg

Členové nosí tradiční klobouk bambusu (kasa) skrýt jejich zjev při pohybu. Klobouk bude odstraněný kdy člen vstupuje bitvu. CLENOVIA :

 

 

DEIDARA

 

DEIDARA

DEIDARA

DeidaraBody2.jpg

Prvy krat sa objavil na obrazovkach : v 247 dieli
Prvy anime zjav                                      : Shippuden 2
Skryta vesnica                                        : Kamenna
Prsten                                                         : Pletjak severni ( modrozeleny)
Prstova pozicia                                     : Pravy Index

INFORMACIE :

 

Deidara je z Hidden Rock a on zužitkuje ústa na jeho palmách k tomu, aby vytvořily explodující umění. On opustil svůj vesnici za pracovat jako terorista pro anti- vlastence. On byl pak pozvaný do Akatsuki. On a jeho partnerský Sasori byl odpovědný za chycení One - Tail Jinchuuriki Gaara. Ačkoli on ztratil obě ruce v bitvě, oba byla znovupřipojí. Poté co Sasori byl zabitý, Tobi stala se jeho partnerem. Deidara později boxoval proti Uchiha Sasuke. Bohužel Sasuke- ovo Sharingan a jeho Lightning Element útoky přemohou Deidara- ovo zemního založeného Exploding Claya. V hněvu, Deidara vybral samo -- vybuchnout samotnou ukázat pravdivou krásu jeho umění.

 

.

 

 

KONAN

 

KONAN

KONAN

KonanBody.jpg

První Manga zjev: Ch. 363
První Anime zjev šprýmaře: Ep. 135
Skrytá vesnice: Déšť
Prsten: Byaku/Haku (bílý)
Prstová pozice: Pravý střed

Informace: Konan je osamělý ženský člen skupiny. Ona pracuje vedle Pain. Toto duo tajně ohlásí se do Toby, a zdá se být jediný kdo ví o jeho pravé povaze. Konan má schopnost k tomu, aby rozptýlila její tělo do papíru, který může pak zahnout sám do motýlů pro sledování účelů. Kdy ona byla mladší, ona, bolí a další sirotek byl vycvičený od Jiraiya pro krátkou dobu. On pomohl jim stane se silnější a schopný k tomu, aby staral se o sebe ve válečných trhán Rain Countrech.

 

 

PAIN

 

PAIN

PAIN

PainSet1.jpg

První Manga zjev: Ch. 363

První Anime zjev šprýmaře: Ep. 135

Skrytá vesnice: Déšť

Prsten: Rei (nula)

Prstová pozice: Pravý palec

Informace: Bolest jedná jak vůdce skupiny, ačkoli on a Konan tajně ohlásí se do Toby. On byl neoblomný , že skupina může plnit jejich touhy jestli oni nakonec mají bijuu. On také byl odpovědný za předvolání obrovská socha která drží duchy bijuu stažená z Jinchuuriki. Bolest je také klid a zkouší přinést objednávku k skupině. Neříkej se ještě nikdy ne ztratil bitvu.

 

 

UCHIHA ITACHI

 

UCHIHA ITACHI

UCHIHA ITACHI

ItachiBody.jpg

První Manga zjev: Ch. 139
První Anime zjev: Ep. 80
Skrytá vesnice: List
Prsten: Shu (Scarlet)
Prstová pozice: Pravý Ring

Informace: Po vraždě každém člověku v jeho klanu, Uchiha Itachi uprchl jeho vesnici a spojený Akatsuki. Itachi byl partnerský s Hoshigaki Kisame. Oni byli přiřazení k tomu, aby zachytili Nine - Tails Jinchuuriki Naruto. Oni pokusili se zachytit Naruto jednou, ale uprchl kdy konfrontovaný od Jiraiya. Itachi nakonec stál před jeho bratrský Sasuke v bitvě a zemřela. Po bitvě, Uchiha Madara odhalil že Itachi dělal všechno pro Konoha- ovo zdravou bytost, dokonce obětující samotný pomoct držet Sasuke z Madara- ovo rukou.

 

 

ZETSU

 

ZETSU

ZETSU

ZetsuBody.jpg

První Manga zjev: Ch. 234
První Anime zjev: Ep. 134
Skrytá vesnice: Tráva
Prsten: Jídlo (kanec)
Prstová pozice: Pravý málo

Informace: Zetsu jeví se příslušnou- letovou past- stejný na vzhled. Jeho hlavní část je rozčleněný na dvě poloviny, oba světla a tmy. On zdál se být pohyb sám kdy on špehoval na Naruto a Sasuke- ovo bitva ve Valley End. Po dobu on byl vyhodnocený na ne -- Akatsuki členskou Tobu. Jakmile Tobi byla přijatá do skupiny, to jeví se Zetsu ještě jednou práce sám.

 

 

HOSHIGAKI KISAME

 

HOSHIGAKI KISAME

HOSHIGAKI KISAME

KisameBody.jpg

První Manga zjev: Ch. 139
První Anime zjev: Ep. 80
Skrytá vesnice: Mlha
Prsten: Minami (jih)
Prstová pozice: Zanechaný Ring
Informace: Kisame zaneprázdněný vraždou a povstáním v jeho mateřské zemi, prchající Mist on spojil Akatsuki. Kisame je partnerský s Uchiha Itachi. Oni byli přiřazení k tomu, aby zachytili Nine - Tails Jinchuuriki Naruto. Oni pokusili se zachytit Naruto jednou, a asi jsou čekající na správný okamžik k tomu, aby zkusil znovu.

 

 

TOBI

 

TOBI

TOBI

TobiBody.jpg

První Manga zjev: Ch. 280
První Anime zjev šprýmaře: Shippuuden Ep. 32
Skrytá vesnice: List
Prsten: Tama (sféra)
Prstová pozice: Levý palec
Informace: Tobi zpočátku byla viděná jak spolupracovník Zetsu. On jevil se nemotorný a byl velmi zdvořilý v jeho řeči. Poté co Sasori byl zabitý v bitvě, Tobi byla horlivá k tomu, aby vyměnila Sasori jak nový člen Akatsuki. On nakonec uspěl a převzal Sasori- ovo pozici ve skupině. On byl pak partnerský s Deidara. Poté co Deidara- ovo smrt, to bylo odhalené Tobi dalo směr Pain jak vůdce. On také byl odhalený mít Sharingan a tvrdil, že je Uchiha Madara. Kdy Tobi odhalila jeho pravou

 

 

HIDAN

 

HIDAN

HIDAN

HidanBody.jpg

První Manga zjev: Ch. 312
První Anime šprýmař: Ep. 135
Skrytá vesnice: Nejmenovaný
Prsten: San (tři)
Prstová pozice: Levý index
Informace: Hidan nese velkou kosu lana a on připouští že on je nejpomalejší útočník skupiny. On pochází z nějaký od ještě neznámé vesnice. On a jeho partnerský Kakuzu byl odpovědný za získání Two - Tailed Jinchuuriki. Hidan praktikuje boží kult zla náboženství pojmenovaný Jashin. Toto náboženství miluje chaos a smrt, a Hidan samotný je blízko nesmrtelný, přežívající potom, co byl se sťatou hlavou. Na jeden z Kakuzu- ovo postranní prémie cesty, on zabil Sarutobi Asuma v bitvě používání nějaký neznámý jutsu které dovoluje poškození sebe být pociťované jeho oponentem. On byl nakonec vyhozený do vzduchu a skrýval hluboce pod zemí od Shikamaru.

 

 

SASORI

 

SASORI

SASORI

SasoriBody.jpg

První Manga zjev: Ch. 247
První Anime zjev: Shippuuden Ep. 2
Skrytá vesnice: Písek
Prsten: Tama (sféra)
Prstová pozice: Levý palec
Aktuální status: Zesnulý
Informace: Sasori (znamenající škorpion) cestoval s Deidara z Hidden Rock. On byl legendární loutkář z Hidden Sandu kdo odešel jeho vesnici přibližně 20 let před začátkem sérií. Sasori konvertoval části z jeho těla do částí loutky, zádržné opravdové části jeho originální samo - v hrudi nádoba. On užíval "hitokugutsu" metodu k tomu, aby změnila lidi do loutek zatímco ještě naživu, dovolující jemu použít jejich jutsu dokonce i po jejich "smrti." On upadl do bitvy Chiyo a Sakura, váhání k tomu, aby ne vyhne se smrtící stávce jeho rodičů kdo byl udělaný do loutek.

 


DVOJICE :

 

 

DEIDARA A SASORI

 

DEIDARA A SASORI

DEIDARA A SASORI

DeidaraSasori.jpg

Deidara a Sasori byl známý bytostí umělci. Deidara užívá jíl k tomu, aby modeloval jeho explozivní zvířata a Sasori byl hlavní výrobce loutky. Deidara jednal jak podřízený v jejich společenství, odkládající Sasori jak silnější nindža. Toto ne zastavit je z dostání do kamaší o povaze umění ačkoli. Poté co Sasori- ovo smrt, Tobi převzala jeho pozici a roli jak Deidara- ovo partner. Deidara byl přiřazený k tomu, aby zachytil Ichibi a Tobi Sanbi. Sasori nevěděl kde jeho Jinchuuriki byl. To je neznámý jestli toto bylo Sanbi nebo nějaký další jednotlivý.

 

 

 

DEIDARA A TOBI

 

DEIDARA A TOBI

DEIDARA A TOBI

DeidaraTobi.jpg

Deidara a Tobi sdílí velmi napjatý vztah. Vždy horlivý zapůsobit na jeho nové spoluhráči, Tobi má sklony k vzrušení. Toto často obtěžuje Deidara kdo zkouší dělat jak nejlíp umí ukázat Tobu co to znamená být Akatsuki člen. Tobi byla přiřazená k tomu, aby zachytila Sanbi. Ačkoli on honosí se že on vytáhl zvíře samotný, on byl pomáhá v jeho úkolu od Deidara.

 

 

 

 

HIDAN A KAKAZU

 

HIDAN A KAKAZU

HIDAN A KAKAZU

HidanKakuzu.jpg

Hidan a Kakuzu pracuje společně a sdílet poněkud nedůtklivý vztah. Hidan následuje velmi přísné náboženství, které obtěžuje Kakuzu s jeho dlouhými obřady. Hidan je velmi obranný náboženství, způsobující Kakuzu často dostat unavený z jeho partnerových výpadů. Kakuzu na druhé straně často dělá postranní- výlety k tomu, aby sbíraly prémie, které obtěžují Hidan. Hidan byl přiřazený k tomu, aby zachytil Nibi. To je neznámý co s ocasem zvíře Kakuzu byl přiřazený.

 

 

ITACHI KISAME

 

ITACHI KISAME

ITACHI KISAME

ItachiKisame.jpg

  Itachi a Kisame pracuje společně a tvořit dost silné společenství. Oba lidé zdá se, že budou respektovat sebe navzájem a Kisame se zdá bude jednat jak mladší ve skupině, odkládající Itachi- ovo rozhodnutí. Itachi byl přiřazený k tomu, aby zachytil Kyuubi a Kisame byl přiřazený Yonbi.

 

 

 

PAIN A KONAN

 

PAIN A KONAN

PAIN A KONAN

PainBH.jpg

Pain a Konan pracuje společně, provedení společenství které má trvalo od jejich mládí v dešti Country. Oba ohlásí se do Uchiha Madara, kdo operuje ve vzezření Toby.
JINCHUURIKI A ICH BIJUU  :

 

 

 

 

První Manga zjev: Kapitola 353
První Anime zjev: NA
Skrytá vesnice: Neznámý
Hodnost: Neznámý
Bijuu: Čtyři s ocasem démon
Síla: Elementární tavení Jutsu
Stinné stránky: Neznámý
Status: Zachytil
Informace: Toto nejmenovaný Jinchuuriki byl starší než jakýkoliv jiný předtím viděný Jinchuuriki. On obsahoval čtyři- s ocasem démon. To je neznámé jaké zvíře bijuu bylo. On byl poražený v bitvě od Kisame. Velký křížek na jeho nosu a líce mohou být vliv jeho bijuu.

 

 

 

 
NOVINKA HĽADÁM NOVÍCH ČLENOV DO ORGANIZOVANIA TEJTO STRÁNKY HLÁSTE SA NA TÝCHTO MAILOCH : mail: sihel@zoznam.sk pokec: 123naruto123 : sihel1 Záujemcov prímam do 29.3.2008 MAXIMÁLNE DO 10.4.2008 Na mail mi napíšte vaše meno, priezvisko, tel a iné informácie bedem pítať potom: Hláste sa čo najskôr je volných iba 10 miest pre novích záujemcov.