naruto

NOVINKA HĽADÁM NOVÍCH ČLENOV DO ORGANIZOVANIA TEJTO STRÁNKY HLÁSTE SA NA TÝCHTO MAILOCH : mail: sihel@zoznam.sk pokec: 123naruto123 : sihel1 Záujemcov prímam do 29.3.2008 MAXIMÁLNE DO 10.4.2008 Na mail mi napíšte vaše meno, priezvisko, tel a iné informácie bedem pítať potom: Hláste sa čo najskôr je volných iba 10 miest pre novích záujemcov.

Statistika

Chakra

 zdroj:http://narutouzumakiabout.webgarden.cz/

CHAKRA

CHAKRA NAVOD

361gate.gif

Pro vykonávat techniky, nindža potřebuje použít jejich chakra. Chakra přichází z dvou míst: (1) tělesná energie vězící v trilionech jejich buněk a (2) duševní & duchovní energie získala z cvičení a zkušenosti. Pro vykonávat jutsu, nindža ukáže a uvolnit tyto dvě energie. Množství chakra požadovaný pro techniku se změní v závislosti na jeho velikost a složitost. Každá nindža má potenciál lépe zužitkovat elementární Ninjutsu styl. Pro více na elementární chakra a jutsu, klikněte sem . Pro Taijutsu nindža nepotřebuje nutně použít chakra, jak nějaké útoky jenom užívají životní sílu požadovanou provést útok. Pro Ninjutsu nindža- ovo chakra kontrola určí kolik chakra je použitý na techniku. Pro nindžu s vynikající chakra kontrolou, oni budou užívat minimální množství s ničím zbytečné. Pro nindžu s chudou chakra kontrolou, oni vynaloží větší chakra než potřebný k tomu, aby vykonali jejich jutsu.

 

     Chakra protéct tělesnou chakra cirkulační soustavou. Na víc mikroskopické úrovně je tyto kanály spojovací celé zásadní body na tělu. Tyto malé kanálové stezky cestují mezi buňkami těla. Oni nesou vygenerovaný chakra a dovolit nindže zformovat to. Jestli tyto kanály jsou oddělené, to je za schopností stejného zkušené lékařské nindži opravit. Na velkém poměru chakra cirkulační soustava cestuje skrz tělo a kolem vnitřních orgánů také zodpovědný za vytvoření chakra. Tento systém zahrnuje 361 tenketsu, který jsou malé body špendlíku skrz který chakra teče. Chakra tok může být zvětšený nebo snížený zacházením tyto tenketsu. Chakra cirkulační soustava je jen viditelný skrz použití Byakugan. Sharingan může vidět hlavní chakra tok, ale ne vnitřní systém sám. Byakugan a Hyuuga klan- ovo Juuken (jemná pěst) útočný styl dovolí jim vyhodit jejich chakra z jejich rukou do tenketsu jejich oponentů. Tento tlak způsobí tenketsu zavřít a blokovat tok chakra. S dost tenketsu zavřel, nindža- ovo chakra tok bude skoro nic, vylučující jejich schopnost použít jutsu. Také protože systém cestování skrz tělo a kolem vnitřních orgánů, tlak dělaný proti tenketsu bude také poškodit blízké orgány. Protože nindža nemůže cvičit a posílit jejich vnitřní orgány, takové útoky mohou být zničující.

 

 

 

 

Pozivanie Chakry :


Zaostřování rovnající se a stálý množství chakra k části nindži- ovo tělo dovolí jim připojit jejich tělo k dotčenému objektu. Toto by dovolit je vystoupit nahoru vertikální povrchy. vyhánějícím nepřetržitým stanoveným množstvím z jejich noh v poměru k jejich tělesné hmotnosti, nindža může jít na vodě. Nindža může také zaostřit chakra specifický končetiny, které zvýší svalstva síla a síla.

 

     Chakra může také být prodloužený z těla pro útok a obranu. Toto může nabývat tvaru chakra řetězců užívaných pro manipulovat loutky v Kugutsu ne Jutsu. To může také bylo soustředěný k pěknému bodu pro řez, jako v Kabuto- ovo chakra lékařském nožíku. To může také být užívaný pro tvořit obrannou zábranu v Chakra ne Tate.

 

     Chakra v mozku a smyslové orgány jsou také primární cíle Genjutsu. Genjutsu je vytvořený kdy nindža rozšiřuje jejich chakra tok skrz mozkovou nervovou soustavu jejich oponenta k tomu, aby ovládal jejich mínění chakra, tím ovlivnění jejich pěti smyslů. Pro bojovat proti efektům Genjutsu, tam jsou dvě volby. Předkupní právo je pro nindžu zastavit tok chakra v jejich tělu, a potom použije dokonce silnější síla k tomu, aby přerušila tok slévačů chakra. Druhá volba je mít vně nindži neovlivněné Genjutsu udělat tělesný kontakt, a užívá jejich chakra přerušit tok slévačů.

 

Osem Bran :


Navíc k tenketsu, chakra cirkulační soustava ubytovává osm armatur zodpovědných za regulaci toku chakra. Hachimon nebo osm vrata jsou umístěná podél páteře, srdce a v nindže- ovo hlava. To je možné nutit tělo k tomu, aby otevřelo tyto vrata, která dovoluje nindže uvolnit desetkrát obvyklé množství síly. Bohužel taková síla jde za nějakou cenu, jak každá následující brána je otevřená, nindža zvyšuje poškození jejich těla a jde blíž k smrti. Pro tento důvod vtokový otvor byl domnělý Kinjutsu. Jestli všechny osm vrata jsou otevřená, nindža zisky síla která překonává Hokage za cenu jejich vlastního života. Také dokonce když nindža otvírá méně vrat, jestli oni neudeří končící ránu do jejich oponenta, oni budou hrozně oslabený a velmi defenseless k protiútoku. To je také nejasné zda nindža musí otevřít všechny vrata v pořádku, jestli oni mohou otevřít pozdější bránu a obejít předchozí jeden.

1. - BRANA OTVORENIA

1. - BRANA OTVORENIA - obrázek

Uvolňuje mozky omezení dovolující užívání plné moci tělesných svalstev. Toto je otevřený připravovat tělo použít Omote Renge. Tato brána je umístěná v hlavě.

2. - BRANA ODPOCINKU

2. - BRANA ODPOCINKU - obrázek

Zvedne životní sílu a napomáhá v zotavení potom, co byl oslabeném. Tato brána je umístěná v hlavě.

3. - BRANA ZIVOTA

3. - BRANA ZIVOTA - obrázek

Tělo vstupuje Ura Renge fázi, otočení jejich těla stín červený. Tato brána je umístěná podél páteře.

 

4. BRANA BOLESTI

4. BRANA BOLESTI - obrázek

Další vzestupy chvátají a sílu, užívání začne trhat tělesná svalstva. Tato brána je umístěná podél páteře.

5. - BRANA OBMEDZENIA

5. - BRANA OBMEDZENIA - obrázek

Další vzestupy chvátají a pohánět. Tato brána je umístěná podél páteře.

6. View Gate

6. View Gate - obrázek

Další vzestupy chvátají a sílu, tělo stává se schopný použít Asakujaku technika. Tato brána je umístěná podél páteře.

7. - BRANA RADOSTI

7. - BRANA RADOSTI - obrázek

Další vzestupy chvátají a pohánět. Tato brána je umístěná podél páteře.

8. - BRANA SMRTI

8. - BRANA SMRTI - obrázek

Další vzestupy chvátají a sílu, tělo dosahuje Hokage - level síly za cenu jejich vlastního života. Tato brána je umístěná v srdci.

<!--[if !supportLineBreakNewLine]-->Typy Chakry :

<!--[endif]-->

MODRA - NORMALNA CHAKRA

 

MODRA - NORMALNA CHAKRA

MODRA - NORMALNA CHAKRA

Kaiten.jpg

Normální chakra v nindže- ovo tělo bylo ukázané dvě cesty. V manga normální chakra byl označovaná jako žlutá barva, zatímco v zvířeti to vždy ukázalo jak světlému modré.

 

 

 

ORANZOVO-CERVENA - KYUUBI CHAKRA

 

ORANZOVO-CERVENA - KYUUBI CHAKRA

ORANZOVO-CERVENA - KYUUBI CHAKRA

Kyuubi-OneB.jpg

Naruto měl Nine Tailed Demon Bijuu umístěný uvnitř jeho těla. Když Kyuubi chakra začíná vyjít z Naruto, to vezme na červenou- oranžovou barvu.

 

 

ZELENA SOSUEN CHAKRA

 

ZELENA SOSUEN CHAKRA

ZELENA SOSUEN CHAKRA

ShousenB.jpg

Shousen ne Jutsu dovoluje lékařské nindže hojit zranění vytvořením hojivý chakra v jejich rukou. Jestli nindža je vysoce kvalifikovaný, jsou schopni hojit víc kritických zranění. V zvířeti, kdy chakra je užívaný to vezme na zelenou barvu.

 

 

RUZOVO-FILALOVA KUYAKU MYAHOU CHAKRA

 

RUZOVO-FILALOVA KUYAKU MYAHOU CHAKRA

RUZOVO-FILALOVA KUYAKU MYAHOU CHAKRA

KujakuMainA.jpg

Přemýšlení kolem Hidden Staru meteor udělený jeho nindže zvláštní purpurový chakra. Toto chakra je údajně uživatelé vlastní chakra kteří byli vytažení skrz tréning s meteorem.

 

 

OROCHIMAROVA FIALOVA - CURSED CHAKRA

 

OROCHIMAROVA FIALOVA - CURSED CHAKRA

OROCHIMAROVA FIALOVA - CURSED CHAKRA

seal-sasuke2.jpg

V zvířeti, Orochimaru- ovo chakra a chakra vytažený jeho prokletí pečetě vezmou na purpurovou barvu.

 

 

BIELA HATAKE CHAKRA

 

BIELA HATAKE CHAKRA

BIELA HATAKE CHAKRA

HatakeTantoB.jpg

Používání Hatake rodinný tanto, bílý chakra by vyléval od obou Kakashi a jeho otcovský Sakumo.

 

 

 
NOVINKA HĽADÁM NOVÍCH ČLENOV DO ORGANIZOVANIA TEJTO STRÁNKY HLÁSTE SA NA TÝCHTO MAILOCH : mail: sihel@zoznam.sk pokec: 123naruto123 : sihel1 Záujemcov prímam do 29.3.2008 MAXIMÁLNE DO 10.4.2008 Na mail mi napíšte vaše meno, priezvisko, tel a iné informácie bedem pítať potom: Hláste sa čo najskôr je volných iba 10 miest pre novích záujemcov.