naruto

NOVINKA HĽADÁM NOVÍCH ČLENOV DO ORGANIZOVANIA TEJTO STRÁNKY HLÁSTE SA NA TÝCHTO MAILOCH : mail: sihel@zoznam.sk pokec: 123naruto123 : sihel1 Záujemcov prímam do 29.3.2008 MAXIMÁLNE DO 10.4.2008 Na mail mi napíšte vaše meno, priezvisko, tel a iné informácie bedem pítať potom: Hláste sa čo najskôr je volných iba 10 miest pre novích záujemcov.

Statistika

postavy

JINCHUURIKI A BIJUU - obrázek

"Jinchuuriki" znamená, že "síla lidské oběti", jsou ty jedinci vlastnění s ocasem démonové uvnitř jejich těl. Démonové sami jsou známí počtem ocasů jejich tělo má, a každý má různé charakteristické rysy. Shukaku ("Ichibi") je One - Tailed Tanuki, "Nibi" je Two - Tailed Cat, "Sanbi" je Three - Tailed Turtle, "Yonbi" je Four - Tailed zvíře a "Kyuubi" je Nine - Tailed Fox. Jediný známý pojmenovaný jinchuuriki jsou Uzumaki Naruto, Gaara Sand a Nii Yugito. Jeden druhého nejmenovaný starší jinchuuriki byl viděný. Sanbi je jediný známý bijuu bez hostitele.

Bijuu jsou kreatury velké moci a ničení, a celý nindža národy kýžená ta síla a usilovala o udělá to jejich vlastní jak zbraně. Za tímto účelem různý bijuu byl chycený a nindža národy se pokusily použít ta síla. Tato nepředstavitelná síla ukazuje se byla obtížný k tomu, aby řídila nicméně, vyžadující doslovných obětí regulace zvuku. Několik jutsu střídání byla užívané pro pečetit bijuu uvnitř člověka. Yondaime Hokage užíval jeho Shiki Fuujin techniku k tomu, aby zachytila řádící Kyuubi a pečetí to uvnitř Naruto. Jutsu měl vysoké ceny, mající za následek smrt jutsu- ovo uživatele, Yondaime Hokage. Ichibi Shukaku byl zapečetěný do nenarozené skupiny Gaara, s obětí branou formy jeho matky, kdo zemřel následkem jeho narození.

Shukaku předtím byl vštípený do dvou Sand nindža. Kdy jejich čas jak vlastník přišel ke konci, Shukaku byl odstraněný z jejich těl za cenu jejich vlastních životů. Takový výsledek byl jediný ukázaný způsob jak odstranit bijuu z Jinchuuriki. To vyžaduje Fuuin (pečetící) Jutsu schopný rezonování v stejném síťovém kmitočtu jak to mezi bijuu a jejich lidským hostitelem po dobu času. Akatsuki užíval jednu takovou metodu která vzala tři dny vykonat. Toto GenryuuKyuu Fuujin (mystický drak devět vyčerpání) byla užívána pro odstranit přinejmenším čtyři bijuu, mající za následek smrt z dvou nejmenovaný Jinchuuriki, Gaara a Yugito.

Naděje na Jinchuuriki vytvoření je pro lidský a s ocasem zvíře zazvučet společně, tím poskytnutí člověka nějaká míra jejich nesmírné síly. Každé zvíře zdá se, že působí společně jejich hostitele v jedinečných cestách, a udělí jejich hostitelskou sílu v různých množstvích. Život jinchuuriki byl viděný být obtížný jeden. Mnozí vidí jinchuuriki jak démon sám, a bát se a vyhýbat se jim. Toto způsobuje mnoho stát se sklíčenými vyděděnci kdo rozzlobí se se světem. Gaara stal se šílený a cítil sebe kvůli jeho démonovi. Naruto také rostl rozhněvaný se světem a obrátil se k žertům dostat každého člověka k tomu, aby poznal ho. Dva další jinchuuriki také rostl vzdálený od světa, s jejich vesnicemi ne námahu žádné úsilí chránit je kdy Akatsuki přišel zachytit jim.

Tento průvodce bude zkou mat mytologii a historii démonů v skutečném světě a v- vesmíru, životopisná informace o bestiích a jejich lidský hostitelé a jak bestie ovlivní jejich hostitele.

<!--[if !supportLineBreakNewLine]-->
<!--[endif]-->


<!--[endif]-->

HISTORIA A MYTUS

 

HISTORIA A MYTUS

HISTORIA A MYTUS

tanuki.jpg

 

Tanuki je druhy pes našel v Japonsku. Druhy byly nazvaný "mývalovec kuní" kvůli jejich podobnému zjevu. tanuki byla proslulý kvůli rozpustilá příroda a schopnost k tomu, aby formovala posun a přinese dobré bohatství. Naruto Shukaku má vazby k několika tanuki modelů. Jeden je Bunbuku Chagama příběh, kde tanuki transformoval do konvice varné. V sériích Shukaku byl ohlášený k tomu, aby byl zapečetěný během jeden. Nějaké historky stav knězů svatyně být tanuki v převleku, který vázanky do jak brzo v sériích Shukaku byl údajně zkažený Sand kněz.

<!--[if !supportLineBreakNewLine]-->

<!--[endif]-->

<!--[endif]-->

 

 

CHIYO

 

CHIYO

CHIYO

Chiyo.jpg

 

 

Chiyo je starší Sand kunoichi kdo hermeticky uzavřený Shukaku démon v Gaara na pokyn jeho otce Yondaime Kazekage. Chiyo předtím pomohl pečetit jedné- s ocasem démon do dvou Sand nindža a podporovaný v jeho vyjmutí kdy čas přišel.
<!--[if !supportLineBreakNewLine]-->

<!--[endif]-->


 

 

SHUKAKU

 

SHUKAKU

SHUKAKU

Shukaku2.jpg

 

Brzo v sériích Shukaku říkal se, že byl zkažený duch Sand kněz. My nyní víme on ve skutečnosti je jední:m z s ocasem démonové světa. Shukaku jeden- ocas byl v tři Sand nindža sečte. Jeden z jeho předchozích hostitelů inspirovali Sandaime Kazekage v jeho užívání železného písku. Shukaku provokuje nespavost v jeho hostitelských lodích, kdyby spí Shukaku bude užírat v jejich osobnosti. Když hostitel je vzbuzený, Shukaku- ovo síly jsou omezené. Jestli hostitel buduje nové Shukaku tělo a padá bez vědomí, démon může popustit uzdu ještě jednou. Shukaku je hlasitý a nádherný v jeho řeči, pravděpodobně následkem ne je uvolněné velmi často. S jeho chycením od Akatsuki, to je neznámý co leží v jeho budoucnosti.
<!--[if !supportLineBreakNewLine]-->OVPLIVNENIE :

<!--[endif]-->

 

 

HISTORIA A MYTUS

 

HISTORIA A MYTUS

HISTORIA A MYTUS

Cat.jpg

 

Kočkovitý je běžné druhy po celém světě a příběhy kočky bakemono (monstra) jsou populární skrz Japonsko. V mýtu neko mata (vidlicovitá kočka) říká se, že je starší kočka která měla jeho ocas závlačka dva. Údajně velký co do velikosti, tyto kočky jsou řečené měly schopnost zacházet s mrtvý jako loutky a byly přidružené s cizími ohni a výskyty. Toto může být příbuzný s Nibi- ovo ikiryou (žijícím duchem) přezdívka a požární- dýchací schopnosti.

 

 

HISTORIA A MYTUS

 

HISTORIA A MYTUS

HISTORIA A MYTUS

Turtle.jpg

 

Hrdlička je běžná druh po celém světě a příběhy hrdličky a mořský bakemono (monstra) mají šíření skrz Japonsko. V jednom mýtu, Suppon ne Yurei je duch jezené hrdličky. V poschoďových třech lidech byli pronásledovaní duchem hrdličky oni jedli. Zkušenost ublížila jim tak moc oni byli daní do stavu otřesu po dobu tří dnů. Další mořské obludy mají rádi Umibouzu byl popisovaný jak kareta obrovská, které je obrovské co do velikosti a prý k tomu, aby napadly rybáře.

 

 

 

HISTORIA A MYTUS

 

HISTORIA A MYTUS

HISTORIA A MYTUS

kitsune.jpg

 

Kyuubi je kitsune nebo liška . V mýtu liška byla mu řečeno, aby měnila tvar a měl dlouhý život a užívat kouzlo. Počet ocasů kitsune má prý k tomu, aby vázal do jejich délky života, s jedním ocasem řekl být získaný pro každé 100 lety života. Jejich síly také budou růst jak oni stárnou. V 1,000 letech a devíti- ocasech, liška dosahuje blízkého- božstva jako síly.


Yondaime :Yondaime Hokage obětovaný jeho život k tomu, aby pečetil Kyuubi uvnitř dětský Naruto. On byl ohlášený k tomu, aby užíval Shiki Fuujin techniku k tomu, aby pečetila Kyuubi uvnitř Naruto, pak užíval Hakke ne Fuuin Shiki & Shishou Fuuin styly pečetě k tomu, aby držela Kyuubi uvnitř Naruto. Pečeť vytvořila zvnitřnit vězení pro Kyuubi, s hradlem a pečetí držení něho uvnitř. Pečeť byla navržená tak Kyuubi- ovo chakra mohla východ vězení a vstoupí Naruto, které Yondaime Hokage věděl by pomohlo Naruto.

 

 

 

 UTOK

 


Chakra útok: Kyuubi chakra v jeho s ocasem forma může být použité urážeje. Naruto může rozšířit toto chakra do zbraní které může uchopit a udeřit na jeho oponenty. Tyto smrtelné končetiny jsou blízko nepředvídatelný a může rozšířit daleko z jeho centrálního těla. Z jeho čtyři- s ocasem forma, tento útok stává se ještě víc rafinovaný. On může udeřit rychlý a jestli jeho hlavní část dostává úder, to může mizet dovolení něho napadnout z jiné úhlu. On může také uvolnit toto smrtelný chakra v masivních výbuších, ničení všechno kolem toho vně kulové. V jeden z jeho nejsmrtelnějších útoků, on může polykat směs tmavý Kyuubi chakra a jeho vlastní krev a potom střílí chakra v obrovském výbuchu.

 

 

 

 

 

Deidara

Však je chutný *_*

Deidara sa v Narutovi po prvý raz objavil v Shippuuden epizóde 2. Je utečenec z Dediny ukrytej v kamení (Iwakagure). Ako ste si už domysleli, patrí do zločineckej organizácie Akatsuki. Predtým ako sa k nim pridal, pôsobil ako teroristický nájomný bombardér. Vtedy zaujal pozornosť Peina- leadra Akatsuki. Pein poslal ostatných členov, aby získali Diedaru na svoju stranu. Po tom, ako bol Deidara porazený Itachim Uchihou sa k nim nakoniec pridal.

Deidara je muž, ale mnoho ľudí si ho (najmä v mange) plietlo so ženou. Zrejme to bude aj jeho vzhľadom. Má dlhé blonďavé vlasy, ktorých malá časť je zviazaná do chvosta. Jeho oči sú modré- až modrozelené a cez ľavé oko (na ktorom má ďalekohľad a foťák) má zakryté dlhou ofinou. Zrejme aj kôli dľžke jeho vlasov si ho hlavne Angličania splietli s dievčaťom. (A/n: Ja osobne som si však nikdy nemyslela, že vyzerá jako baba. Mne sa už od začiatku veľmi páčil. Strašne zlatý ^^)

Shippuuden

Ako ostatný členovia Akatsuki nosí čierný dlhý plášť s červenými obláčikmi. Na ruke nosí modrý prsteň so znakom Seiryú- Azúrový drak. Ochrannú ninja čelenku si viaže okolo čela.

Deidara je veľmi efektný a zručný shinobi. Je výnimočný najmä tým, že má na dlani každej ruky umiestnené ústa. Pomocou nich pretvára výbušnú hmotu podobnú hline na zvieratá rôznych tvarov a veľkostí. Tieto potom využíva v boji. Približia sa k protivníkovi a Deidara ich potom pomocou pečate (Katsu) nechá explodovať. Taktiež nie je pre neho problém vymodelovať letuschopného vtáka a pomocou neho lietať. Presadzuje názor, že "umenie" (tak aj svoje výtvory nazýva) krátky a intenzívny zážitok. V anime i mange je nám všetkým veľmi dobre známa jeho veta: "Art is BANG!" /Umenie je výbuch/

Na výbucoch sú založené takmer všetky jeho útoky. Dokáže vymodelovať i obrovské bomby s efektom atomovky. (Napr. Vsúboji proti Gaarovi poslal na Sunakagure nebezpečnú výbušninu.)Taktiež ovláda i techniku, ktorá ho premení na obrovskú ľudskú výbušninu, ktorá je schopná zničiť všetko v okruhu 10 km. Bohužiaľ je to sebevražedný útok. (Použil ho v boji proti Sasukemu, čo sa mu stalo aj osudným.)

Ručičky

Jeho postava je známa aj tým, že sa skoro stále uškŕňa a každú vetu zakončuje slovíčkom "Un!" v Angličtine "Yeah!"

Jeho prvým týmovým partnerom bol Akasuna no Sasori. Deidara k nemu prechovával veľkú úctu a oslovoval ho titulom "majster". V seriáli sa objavili po prvý raz na misii v Sunakagure (Skrytej piesočnej.) Tam mali za úlohu zajmúť Jednochvostého démona Shukaku, ktorého nositeľom bol Sabaku no Gaara (Kazekage piesočnej). Proti Gaarovi sa postavil Deidara. Podarilo sa mu ho zajmúť bez toho, aby ho zabil. Po tom jako bol jeho partner Sasori zavraždený, zostal Deidara bez partnera.

Jeho ďaľším parťákom sa stal Tobi, ktorý bol dovtedy podriadený Zetsua. Deidara si s Tobim ani zďaleka tak dobre nerozumie ako so Sasorim. Stále sa hádajú a v anime ho dokonca Deidara napadol a začal ho škrtiť nohami (ja osobne podotýkam, že to bola naozaj komická scéna XD). Tobi sa ale k Deidarovi správa s rešpektom a oslovuje ho Deidara-sempai ^_^

Bolo dokázané, že podľa ankety v japonskom týždenníku Shonen jump je v Japonsku Deidara momentálne najobľúbenejší člen Akatsuki. V ankete o naj postavu sa umiestnil na prekvapujúcom 3. mieste a predbehol tak aj samotného Naruta! O svojich kvalitách vás môže presvedčiť pri boji s Gaarou a neskôr aj s týmom 7. Ja osobne ho veľmi uznávam a veľmi sa mi páči. Veď je to predsa môj manžel XD Len škoda, že už dlho nebude. T_T Ale viac vám prezradzovať nebudem ~_^ Rozhodne však oprávnene patrí medzi moje najobľúbenejšie Naruto postavy.

A na záver ešte niekoľko fanartov na "pokochanie" ^_^

Kto vie, čo s ňou chce? ô_ô

Deidara s Tobiho maskou. Ako som už spomínala, Tobi je jeho momentálny parťák.

Hezkee

Deidei-sempai

Chibi fruit ninja

Vážne moc roztomilé *_*

Hot

*slintá* Ehm, prepáčte, nešlo odolať. ^^

Posledni komentare
18.07.2008 18:43:39: nic to je trapne je to skopirovane z http://narutouzumakiabout.webgarden.cz/ a aj akatsuki , kage a...

Sabaku no Gaara

Gaara

Gaara je syn Čtvrtého Kazekageho, jeho sourozenci jsou Temari a Kankurou, Gaara je z nich nejmladší. Písečná vesnice byla oslabena, a tak Čtvrtý Kazekage požádal stařešiny z Písečné vesnice, aby do Gaary převtělili Shukaku (démon). Chtěli z Gaary udělat smrtící zbraň, kterou použijí na obranu vesnice. Kvůli tomuto převtělení Gaarova matka Kakura při porodu zemřela. Těsně před tím, než zemřela, tak proklela Písečnou vesnici doufajíc, že Gaara její smrt pomstí.

Gaaru trénoval jeho otec, ale vychovával ho jeho strýc Yashamaru. Šest let měla Gaarova rodina i celá Písečná vesnice z Gaary strach a vyhýbali se mu. Gaara tedy věřil, že jediný, kdo ho má rád, je právě Yashamaru. Avšak když bylo Gaarovi šest let, tak jeho otec Kazekage nařídil Yashamarovi, aby Gaaru zabil. Důvodem toho činu bylo to, že si Kazekage myslel, že Gaara je nepodařený experiment. Při pokusu o zavraždění Gaary byl Yashamaru zraněn. Než zemřel, tak Gaarovi řekl, že ho nikdy neměl rád. I když se ho snažil mít rád, tak mu nemohl odpustit, že vzal život jeho milované sestře. Yashamaru také Gaarovi vysvětlil původ jeho jména: 我を愛する修羅 - ware wo ai suru shura - masakr z lásky sám k sobě).

LITTLE GAARA

Gaarova matka nesnášela vesnici za to, že ji a jejího syna použili jako oběť pro zbraň, a proklela Gaaru za způsobenou bolest. Poté, co si Gaara uvědomil, že ho nikdo nemiloval, tak použil písek k vytvoření tetování na svém čele - 愛 (ai - "láska") jako symbol démona, který miluje jen sám sebe. Po dalších šest let se neustále Gaaru snažili zabít, všechny tyto atentáty nařídil jeho otec.

Gaara je v podstatě stejný jako Naruto, celá vesnice ho nesnášela a obávala se ho kvůli jeho strašné síle, kterou mu dodává démon v jeho těle. Gaara se tak stal citově vyřízeným, ale tichým člověkem. Jako zábavu a smysl svého života našel vraždění osob, které Kazekage poslal, aby Gaaru zabili. Vraždil také všechny, kteří byli jiní než on (tedy vlastně chtěl zabít každého). Démon v jeho těle mu nedovolil usnout, protože ve spánku by sežral jeho osobnost. Gaara tedy nikdy nespí (krom když použije speciální Jutsu).

GAARA

Gaarovou schopností je ovládání písku, díky tomu, že je do něj zaklet Shukaku, tak písek Gaaru ochraňuje automaticky. To ovšem způsobuje, že Gaara takměř nemůže používat Taijutsu. Gaara s sebou neustále nosí nádobu (tykev) plnou písku. Písek v nádobě je násáklý krví lidí, které zabil a navíc je vylepšen pomocí Chakry. Samotná nádoba je také vytvořena z písku. Gaara je schopen ovládat libovolný písek v jeho okolí, dokonce z minerálů v zemi i vytvářet další, ale písek v jeho nádobě se mu ovládá nejlépe.

Všechna Gaarova jutsu jsou založena na písku, většina z nich jsou jednoduché útočné a obranné techniky. Lze je však použít i pro jiné účely, například pro létání ve vzduchu (Sabaku Fuyuu - Pouštní zavěšení) nebo šmírování (Daisan no Me - Třetí oko). Během boje Gaara často používá kombinaci Sabaku Kyuu (pouštní rakev) a Sabaku Sousou (pouštní pohřeb).

Gaarovou hlavní obranou je Suna no Tate (písečný štít), tento štít Gaaru neustále ochraňuje i proti jeho vůli. Lze ho ovšem pokořit pomocí velké rychlosti a síly, což předvedl nejdříve Rock Lee, a pak i Uchiha Sasuke. Když písečný štít selže, tak má Gaara ještě v rukávu Suna no Yoroi (Písečné brnění). Je to vrstva velmi tvrdého písku na celém povrchu Gaarova těla, činí tak jeho tělo téměř nezranitelné, ale zase spotřebovává hodně Chakry.

Překlad jména

ABSOLUTNÁ OBRANA

Celé Gaarovo jméno je Sabaku no Gaara - 砂瀑の我愛羅, neboli Písečný Gaara. Sabaku psané jako 砂瀑 znamená písečný vodopád, ale sabaku psané jako 砂漠 znamená poušť, proto se Gaarovi často říká Pouštní Gaara, správně by mělo být to první. Gaara se píše takto 我愛羅 a znamená démon milující sám sebe.
Techniky

Sabaku Kyuu (pouštní rakev)
Sabaku Sousou (pouštní pohřeb)
Sabakurou (pouštní vězení)
Saikou Zettai Bougyo: Shukaku no Tate (extrémně tvrdá dokonalá obrana: štít Shukaku)
Tanuki Neiri no Jutsu (technika předstíraného spánku)
Gokusamaisou (vězeňský písečný pohřeb)
Ryuusa Bakuryuu (vodopád pohyblivého písku)
Suna no Yoroi (písečné brnění)
Suna Bunshin (písečný klon)
Suna Shigure (písečný déšť)
Suna no Tate (písečný šťít)
Suna Shuriken (písečný shuriken)
Daisan no Me (třetí oko)
Fuuton: Mugen Sajin Daitoppa (uvolnění větru: obrovské protržení nekonečného mraku písku)
Sabaku Taisou (císařský pouštní pohřeb)
Sabaku Fuyuu (pouštní zavěšení)
Suna Raishin (hromový bůh písku)

Niekoľko Fanartov ^^

HEH

SABAKU NO GAARA

XD

OMG

KAZEKAGE

.:: Itachi Uchiha ::.

<3

Uchiha Itachi se narodil 9. června, na začátku série Naruto mu bylo mezi 17-18 lety. Itachi je 175,2 cm vysoký a váží 57,1 kg. Má černé vlasy a oči, když používá Sharingan (dědičná vlastnost klanu Uchiha), tak jsou jeho oči červené. Akademii dokončil jako nejlepší student už v sedmi letech, v osmi letech ovládl Sharingan, v deseti letech se stal Chuuninem a ve třinácti byl se stal vůdcem ANBU skupiny ve Skryté Listové Vesnici. Nyní je Nukenin (ztracený ninja) a zločinec třídy S. Je členem organizace Akatsuki. Itachi je jediná známá žijící osoba, která ovládala Mangekyou Sharingan. Itachi řekl Sasukemu, že když bude schopen získat Mangekyou Sharingan, tak osoby, které to mohou používat, budou celkem tři.

Pozor!!! Spoiler! Táto časť obsahuje príbeh!
Uchiha Itachi opustil Listovou v době, kdy bylo Narutovi 7 let, potom co vyvraždil celý svůj klan,

wow

naživu nechal jen svého mladšího bratra Uchihu Sasukeho. Když mu bylo asi 17 let, tak už se dokonce obával i Orochimaru. Nyní je členem organizace Akatsuki. Orochimaru plánoval, že jeho tělo použije jako novou schránku pro svou duši, ale Itachiho síla neuvěřitelně vzrostla, a tak Orochimaru musel změnit svůj plán, opustil Akatsuki a jako novou schránku si vybral tělo Itachiho bratra.

Důvod proč Itachi vyvraždil svůj klan a nechal naživu jen svého mladšího bratra, je stále nejasný. Když se ho Sasuke zeptal, odpověděl mu "Abych otestoval své 'Utsuwa'." V japonštině 'Utsuwa' (器) může znamenat "Nádoba" nebo "Kontejner," ale také to může znamenat "Schopnost" nebo "Nástroj." Orochimaru používá toto slovo, když mluví o tělu, které použije v jeho technice Fushi Tensei no Jutsu (Reinkarnace žijící mrtvoly). Proto toto slovo v Itachiho podání může znamenat cokoli kvůli spojení s Orochimaru v minulosti nebo jen, že chce otestovat svou sílu.

xxx

Také Sasuke vymyslel své vlastní teorie. Během boje s Gaarou Sasuke vzpomínal na svůj životní cíl: Zabít Itachiho. Sasuke věří, že ho bratr nechal naživu, protože hluboko v sobě cítil vinu za vyvraždění celého klanu. Sasuke byl nechán naživu, aby mohl zesílit, a pak potrestat Itachiho za vyvraždění klanu. Sasuke věří, že je ztělesněním Itachiho viny.

Navzdory tomu, že je vrah celého klanu, a jako jeho nejlepší a nejbližší přítel je také vůdčím členem Akatsuki, tak Itachi není chladnokrevný vrah snažící se zabít všechny, co jim stojí v cestě. Když Sarutobi Asuma a Yuuhi Kurenai stojí mezi ním a jeho cílem (Uzumaki Naruto), nezabije Kurenai, i když má příležitost, jen ji zraní tak, aby si to pamatovala, a taky ji uvězní v jejím vlastním Genjutsu. Také mohl jednoduše zabít Kakashiho a Sasukeho, ale radši je mučil pomocí jeho Mangekyou Sharinganu, aby potvrdili jeho sílu.

Jak se zdá, tak Itachi má celkem rád svého partnera Kisameho, protože řekl, že nechce, aby se

AKATSUKI

Kisame zbytečně zraněnil v boji s Kakashim. Bylo to poprvé, kdy Itachi ukazál nějakou známku citu po zmasakrování jeho klanu. Jinak má vždy stejný pohled a zdá se, že ho nic nepřekvapí nebo v něm nevyvolá emoce.

Sasuke věří, že ani on ani Orochimaru sami nedokáží Itachiho zabít, ale myslí si, že když Orochimaru ovládne jeho tělo, budou mít větší šanci.

Význam mena:

Jméno Itachi znamená lasička. V japonské mytologii jsou lasičky špatným znamením, předzvěstí smůly a smrti.

Techniky:

Sharingan
Mangekyou Sharingan (Kaleidoskopický Sharingan)
Amaterasu (Zářící nebe)
Tsukuyomi (Snící čtenář)
Kage Bunshin no Jutsu (Stínový klon)
Katon: Goukakyuu no Jutsu (Oheň: Velkolepý Fireball)
Katon: Housenka no Jutsu (Oheň: Fénixův Oheň)
Kage Bunshin Daibakuha (Stínový klon - Velká exploze)
Magen: Kyouten Chiten (Démonická iluze: Zrcadlové prohození Nebe a Země)
Suiton: Suigadan (Voda: Střela vodního tesáku)

Fanarts ^^

omg

...

dangerous sexi boys *slintá*

Naruto Uzumaki

n

Jak určitě každý ví, tak Uzumaki Naruto je hlavním hrdinou seriálu Naruto. O Narutově narození či původu se ví velmi málo. Na začátku je uvedeno, že na Listovou vesnici (Konoha) útočil Devítiocasý liščí démon Kyuubi no Youko, kterého porazil Čtvrtý Hokage tak, že démona zapečetil do zrovna narozeného Naruta použitím techniky Fuuin Jutsu: Shiki Fuujin. Při tom musel obětovat svůj život.

Naruto ve svém dětství o přítomnosti démona ve svém těle vůbec nevěděl. Naruto žil od narození sám, měl proto drsné dětství. Lidé z Listové ho právě kvůli Kyuubimu nesnáší. Čtvrtý Hokage chtěl, aby se k němu lidé chovali jako k hrdinovi, což se tedy nenaplnilo. Vesničané se mu vyhýbali a děti si ho nevšímaly.

Naštěstí se Naruta ujal jeho učitel z Ninja akademie, Chuunin Umino Iruka. I přes to, že Irukovi vlastní rodiče zahynuli ve spárech Kyuubiho, tak Iruka neobviňuje Naruta za jejich smrt. Místo toho ho Iruka přijal skoro jako svého syna. Iruka se stal prvním člověkem, který Narutovi věřil. Naruto bere Iruku jako náhradu své rodiny. Po složení Geninské zkoušky je Naruto přiřazen do týmu 7, který vede Hatake Kakashi. Do tohoto týmu patří také Narutova oblíbenkyně Haruno Sakura a jeho rival Uchiha Sasuke.

Sexi no jutsu

Narutova osobnost je opravdu zajímavá. Je velice lehkovážný a občas nemilosrdný vtipálek. Rozhodl se, že chce, aby ho celá vesnice znala. Proto je Naruto nazýván číslo jedna nejhlasitější ninja v Listové. Naruto je velice ambiciózní (ačkoli občas arogantní), není ale moc chytrý, měl nejhorší známky v závěrečné zkoušce na Ninja akademii. Jeho pokoj je plný misek od Ramenu (nudle). Žije svým snem, že se stane největším ninjou všech dob. To prohlašuje skoro neustále a nazývá to jako "svou cestu ninji". Nejlepší ninja v Listové je Hokage, a proto Naruto sní o tom, že tohoto titulu jednou dosáhne. Spíš je tedy přesvědčen, že ho dosáhne. Naruto také chce, aby ho všichni kolem uznávali.

Naruto je energický a sebevědomý, ninja kariérista, ale i tak má v podstatě dobrou povahu. Jeho skutečnou silou je jeho silná vůle. Naruto jedná téměř vždy podle svých pocitů, je velmi odhodlaný a má své hodnoty, kterých si váží bez ohledu na cokoliv. Vždy se snaží být šťastný a veselý tak, jak je to jen možné. Ačkoli je tvrdohlavý a vznětlivý, tak jeho odhodlanost a touha po zlepšení svých schopností velmi ovlivňuje lidi v jeho okolí. Jednou Naruto pomáhá s tréninkem vnukovi Třetího Hokageho, Konohamarovi, a naučí ho, že cesta k úspěchu vede pouze tvrdé práce.

Narutovy hlavní záliby jsou zalévání rostlin, dělání si vtípků z ostatních, kanadské žerty, jídlo a mluvení, spaní, atletika a sporty, ale ze všeho nejvíc ho baví trénovat jutsu a poutat pozornost. Má velký smysl pro humor. Jeho osobnost a charakter jsou asi největší pomůcka pro to, aby se stal Hokagem.

Naruto je chytrý vtipálek, který překoná své oponenty pomocí své extra silné vůle a občas také pomocí štěstí. Jediná výhoda k jeho jinak průměrným Taijutsu a Ninjutsu je obrovská síla démona Kyuubiho, který mu dodává velké množství červené Chakry. Ta způsobí, že se Naruto velmi rychle léčí a v bojích je pak téměř nezastavitelný. Naruto se během příběhu učí nové a čím dál skvělejší techniky. Kyuubiho obrovská síla nemá jen výhody. Na počátku není Naruto schopen dobře ovládat svou Chakru a už vůbec ne Kyuubiho. Postupně se to teprve učí. Například v dramatické bitvě proti Sasukemu Naruto využije hodně síly Kyuubiho, a proto pak začne jeho vlastní tělo slábnout až omdlí.

Hlavně během Chuuninské zkoušky si Naruto utvoří různé názory na ostatní lidi. Začne se více kamarádit s ostatními Geniny a také se začne více zajímat o tým Maito Gaie a o Gaaru.

Zajímavosti

 

naruto

Kitsune - liška (狐) je v japonské mytologii velmi známý znak nejen ve spojení s Liščím démonem alias Kyuubi, ale objevuje se i v moderní kultuře. Kitsune ráda dělá vtípky a po přeměně do krásné ženy se snaží svádět muže (což je nejspíš inspirace pro Oiroke no Jutsu - sexy technika). Naruto má blond vlasy, protože podle pověry, když lišky zesílí a zmoudří, tak se jejich srst změní na zlatou.

10. října, kdy má Naruto narozeniny, byl v Japonsku "Taiiku no Hi" (Den sportu a zdraví) - dovolená plná fyzické aktivity. Pak byl tento den přesunut na druhé říjnové pondělí, což jsou shodou okolností narozeniny Tenten.

Kishimoto Masashi, tvůrce série manga, v nedávném rozhovoru pro americký Shonen Jump řekl, že jeho dětství bylo jako to Narutovo v Ninja Akademii. Také se zmínil o tom, že má vymyšleno, jak sérii Naruto ukončit, ale prý je k tomu ještě velmi dlouhá cesta, máme se tedy na co těšit (bude víc dílů než má Tak jde čas? ).

Naruto přidává k mnoha větám (skoro všem) slovo "-ttebayo" (ってばよ). Často je slyšet "Dattebayo" (だってばよ). Tato věta nemá žádný význam a Naruto ji říká jen proto, aby nás tím štval. V anglické verzi anime říká "věřte tomu!" (Believe it!).

Spekuluje se o tom, že Naruto je možná příbuzný Yondaime Hokageho, protože oba mají špičaté blonďaté vlasy, modré oči, krevní skupinu B, přivolávají žábu, atd. Jiraiya si také všiml, že Yondaime (Čtvrtý Hokage) a Naruto také má podobné osobnosti. Navíc v dílu 83, když se Naruto ptal Jiraiyi na to, proč si ho vybral za studenta, tak mu řekl, že je velmi podobný Čtvrtému Hokagemu. Je to celkem pravděpodobné, protože pak by to rovnou odpovědělo na otázku, proč byl Kyuubi zapečetěn zrovna do Naruta.

Hodně se také debatuje o tom, zda Naruto patří více k Sakuře nebo k Hinatě. Hinata je teď na západ od Japonska oblíbenější jako Narutova holka (v Japonsku spíš Sakura). Není tedy jasné, koho dá Kishimoto s Narutem dohromady. Smysl by mělo dát spolu dohromady s hlavní mužskou postavou a hlavní ženskou postavu, tj. Naruta a Sakuru.

Překlad jména

Příjmení "Uzumaki" (渦巻) je slovní hříčka. Znamená to trojrozměrná spirála, něco jako vír. Listová vesnice má symbol lístku, který je nakreslen jako spirála se šipkou. Pečeť na jeho břiše je spirála, symbol na zádech jeho bundy a ramenech je spirála a jeden z jeho útoků, Rasengan, znamená "točící se koule". "Uzumaki" může také znamenat vír. "Naruto" může znamenat vír nebo bouři a je to také jméno pro nakrájenou tyčku Kamaboko s růžovým vírovým vzorem uprostřed, která se používá jako zálivka pro Ramen (Narutovo oblíbené jídlo). Japonci někdy používají tento výraz jako označení zavináče (@).

Techniky

 

...

Tajuu Kage Bunshin no Jutsu (multi stínový klon)
Kage Bunshin no Jutsu (stínový klon)
Rasengan
Kuchiyose no Jutsu (přivolání - žáby)
Oodama Rasengan (velký rasengan)
Oiroke no Jutsu (sexy technika)
Haremu no Jutsu (technika harem)
Bunshin Kakatou Otoshi (kop patou pomocí klonu)
Bunshin Taiatari (výbuch klonu)
Sennen Goroshi (1000 let bolesti)
Konbi Henge (kombinovaná přeměna - s Gamabuntou)
Shihouhappou Shuriken (všesměrový shuriken)
Uzumaki Naruto Rendan (Uzumaki Naruto kombo)
Uzumaki Naruto Nisen Rendan (Uzumaki Naruto kombo, 2000 úderů)
Bunshin no Jutsu (klon)
Kawarimi no Jutsu (náhrada, přemístění)
Henge no Jutsu (přeměna)
Kakuremino no Jutsu (kabát neviditelnosti)

nn

-Narutov fanart-

Aburame Shino
Je to velmi tichý ninja, nesnaží se na sebe upozorňovat. Jeho specializací jsou brouci, kterých užívá jako zbraní. Tito brouci požírají soupeřovu chakru, a znemožní mu tak bojovat.
Akimichi Choji
Jeho snad jediným zájmem je jídlo. Ovládá techniku, při níž se zvětší. Ačkoliv na to nevypadá, neměl by se podceňovat.
Aoi
Ninja, který zradil Konohu a nyní se ukrývá ve skryté vesnici Deště. Býval učitelem Idateho, běžce z klanu Wasabi. Byl to on, kdo ukradl meč Raijin, který dříve nosil po boku druhý Hokage.
Ebisu
Jounin, učitel Hokageho vnuka. Chová se poněkud ztřeštěně a je pyšný na své schopnosti učitele, přestože nejsou nijak přesvědčivé. Naruto jej nazval "skrytým úchylem".
Gekkou Hayate
Hayate je jedním z ninjů řádu jounin v Konoze. Byl to právě on, kdo dohlížel na chuuninské zkoušky, konkrétně na předfinálové a finálové souboje. Říká se, že je to jeden z nejtalentovanějších shinobi z Konohy, ale jeho zjevně chronická choroba neznámého původu ho neustále oslabuje. Pod očima má tmavé kruhy a stále kašle.
Haruno Sakura
Třetí členka Narutova týmu. Její zájem se točí převážně okolo Sasukeho, který si jí ovšem nevšímá. Za svou rivalku považuje Yamanaku Ino. Nepříliš dobře ovladá boj zblízka, její hlavní předností je dokonalé ovládání své chakry a kouzel.
Hatake Kakashi
Jounin, který se stará o tým složený z Naruta, Sasukeho a Sakury. Kromě Sasukeho je to jediný ninja ve vesnici, který disponuje Sharinganem. Není členem Uchiha klanu, svůj Sharingan získal chirurgicky. Bývá nazýván "kopírující ninja", protože nakopíroval již přes tisíc technik.
Hoshigaki Kisame
Hoshigaki Kisame se objevil po boku Uchihy Itachiho, když se chtěli na rozkaz své organizace Akatsuki zmocnit Naruta. Kromě jeho vztahu k Momochi Zabuzovi patřícímu mezi Sedm legendárních šermířů ze skryté vesnice Mlhy se o něm příliš neví. Je to podivín jak svým charakterem, tak svým vzhledem.
Hyuuga Hinata
Patří do hlavní rodové linie klanu Hyuuga. Uzavřená a plachá dívka, která nerada bojuje, na druhou stranu se ovšem snaží se změnit. Ovládá Byakugan, stejně jako Neji, ovšem ne na takové úrovni.
Hyuuga Neji
Člen nejmocnějšího rodu Hyuuga, je to pravděpodobně nejtalentovanější člověk z celého klanu. Fatalista, který věří, že proti svému údělu člověk nic nezmůže. Jeho schopností je Byakugan, který mu umožňuje vidět cokoliv a kdekoliv.
Inuzuka Kiba
Je cítit jako pes, zjevem připomíná psa a občas se i jako pes chová. Jeho společníkem je Akamaru, pes, kterému on sám rozumí a který jej všude doprovází. Jako jeho vlastní techniku můžeme považovat právě Akamaru, který bojuje po jeho boku. Možná na to nevypadají, ale oba jsou velmi silní.
Jiraiya (Ero-sennin)
Jeden ze tří legendárních Sanninů, které vyučoval Sandaime ("Třetí"). Je jedním z velmi mocných ninjů a mezi jeho schopnosti patří vyvolat žáby, ovšem mezi jeho nejsilnější zájmy patří špehování děvčat. Je to také současný Narutův učitel.
Kabuto
Zezačátku jen velmi slabý, ale neuvěřitelně chytrý student z Konohy, který se snaží dosáhnout titulu chuunin. Po nějakém čase se ukáže, že je to zvěd ze skryté vesnice Zvuku. Kabuto vůbec není slabý, naopak skrývá extrémní moc, se kterou se dokáže postavit Kakashimu a některým ninjům patřícím mezi nejlepší v Konoze. Má však nepříjemný zvyk utíkat z bojiště, aby sloužil vyšším zájmům.
Kankuro
Fialově pomalovaný " loutkař " - užívá loutky jako zbraně. Gaarův starší bratr, který se ovšem sám děsí jeho temné stránky.
Konohamaru
Student z Akademie, který se stejně jako Naruto snaží stát nejmocnějším Hokagem. Potom, co se Konohamaru neúspěšně snaží bojovat se Třetím, následuje Naruta a jmenuje ho svým „šéfem“. Jediné, čemu se však od něj naučí, je jistá perverzní technika. Jeho pravým učitelem je Ebisu, který prohlašuje, že díky jeho učení se může stát Hokagem rychleji, avšak Konohamaru mu zopakuje Narutova slova. Neexistuje žádná rychlejší cesta.
Maito Gai
Věčný Kakashiho rival, neustále spolu soutěží. Gai se specializuje na boj zblízka. Je to jeden z nejsilnějších Jouninů v celé vesnici. Dohlíží na výcvik dalšího týmu - složení: Lee, Neji a Tenten.
Mitarashi Anko
Anko se narodila a vyrostla v Konoze. Jako Orochimaruův student se naučila mnohé techniky, některé i zakázané (kinjutsu). Byla velice talentovaná a stejně jako Sasukeho ji Orochimaru proklel svojí pečetí. Když Orochimaru zradil Konohu a uprchl, Anko byla rozzuřená. Orochimaru jí zneužil a pak odhodil jako odpad.
Morino Ibiki
Mistr psychického výslechu, instruktor u chuuninské zkoušky a bratr Morina Idateho. Je to jeden z elitních jouninů, který se vyzná v psychickém mučení a výslechu lépe než kdokoliv jiný. Dokáže psychicky zlomit jakéhokoliv ninju. Jeho tvář je pokryta jizvami a popáleninami z mučení, což dokazuje, že má extrémní odolnost vůči bolesti.
Morino Idate
Hlavní běžec klanu Wasabi a Ibikiho mladší bratr. Idate je sobecký a pohrdá shinobi, avšak pro svého pána z klanu Wasabi by udělal naprosto cokoliv. Kdysi to byl genin z Konohy, ale když neuspěl v chuuninské zkoušce, Aoi ho zmanipuloval, aby se zmocnil dvou pokladů Konohy. Když je Aoi od něj převzal a vytratil se, Idate si uvědomil, co způsobil, a uprchl z vesnice.
Nara Shikamaru
Postava, která je velmi znuděná, a raději spí než aby něco dělala. Pokud se už však pro něco rozhodne, nemělo by se s ním zahrávat. Jeho IQ přesahuje 200 bodů, je to nejlepší stratég. Užívá techniku stínového ovládání.
Orochimaru
Orochimaru je jeden z legendárních sanninů z Konohy. Jeho žízeň po znalostech zakázaných technik ho donutila uprchnout z vesnice. Poté se stěhoval z jednoho těla do druhého za použití techniky, která přenese jeho duši do jiného těla. Takhle si získal nesmrtelnost. Jeho příští obětí má být Uchiha Sasuke.
Pouštní Gaara
Jeho osud je podobný Narutovu, díky démonovi se jej v dětství všichni stranili a nenáviděli ho. Neměl ovšem takové štěstí jako Naruto, zatvrdil se vůči ostatním a jako jediný smysl své existence považuje zabíjení. Jeho specializací je ovládání písku.
Rin
Kakashiho obdivovatelka patřící do jeho týmu. Byla to Zdravotnice pečující o všechny kolem sebe. Byla v Kakashiho týmu, když byli ve válce se zemí Kamene. Svými schopnostmi a charakterem je podobná Sakuře a byla to právě ona, kdo transplantoval sharingan do Kakashiho očnice.
Rock Lee
Shinobi, který nedisponuje žádným talentem pro kouzla a iluze. Proto se zaměřil na boj zblízka, který výborně ovládá. Je velmi rychlý a silný. Jeho přesvědčením je, že pokud nemáš vrozené vlohy, můžeš úspěchu dosáhnout tvrdou prací a cvičením.
Sarutobi Asuma
Učitel s věčně zapálenou cigaretou. Nemá žádné zvláštní nutkání se srovnávat s Gaiem či Kakashim, prostě pohodář. Vede skupinu o složení Ino, Shikamaru a Choji.
Sarutobi Sandaime (" Třetí ")
Hokage - nejmocnějši ninja, který vede vesnici Konohu, přestože je již velmi starý, stále je dostatečně silný. Jako jeden z mála od začátku v Naruta věří a nepřenáší Kyuubiho (devítiocasý liščí démon) vinu na něj samotného.
Shizune
Studentka a přítelkyně páté Hokage, Tsunade-sama. Shizune je velmi nepokojná a pokaždé, když přibyde Tsunade nějaký dluh, její starosti vyplynou na povrch. Je to velmi věrná pomocnice s těmi nejlepšími úmysly. Občas dostává od Tsunade nějaké mise, obvykle však tráví většinu svého času v kanceláři páté Hokage.
Temari
Pomocí vějíře dokáže ovládat větrné víry, které jsou účinné jako útok i jako obrana. Gaarova starší sestra, která stejně jako Kankuro dokáže stěží krotit Gaarovy krvelačné nálady.
Tenten
Silná ženská Shinobi, která se specializuje na vrhací zbraně. Není nijak konfliktní, ovšem pokud se jednou do bitvy vloží, dá do ní vše.
Tsunade
Jedna z legendárních Sanninů z Konohy spolu s Jiraiyou a Orochimaru. V příběhu se objevila jako první ninja zdravotnice. Jako mladé jí zemřel její bratr Nawaki v náručí těsně poté, co mu darovala náhrdelník dříve patřící druhému Hokagemu, což ji donutilo k tvrdé práci, aby se mohla stát nejlepší zdravotnicí v Konoze. Nawaki byl v mnoha směrech velice podobný Narutovi. Na přání Jiraiyi se pak Tsunade stala pátou Hokage.
Uchiha Itachi
Sasukeho starší bratr, spolu s ním je poslední z klanu Uchiha, který byl považován za nejmocnější klan v Konoze. Itachi je shinobi, který vyvraždil celý svůj klan až na Sasukeho, kterému sdělil, že je příliš slabý než aby si s ním špinil ruce. Byl to jeden z nejnadanějších členů klanu v celé jeho historii, v osmi letech odmaturoval z akademie, v deseti se stal chuuninem a ve třinácti byl zvolen kapitánem ANBU. Také byl druhý, kterému se povedlo dosáhnout Mangekyou shariganu, díky kterému je schopen vytvářet ty nějděsivější iluze.
Uchiha Obito
Stejně jako Rin byl i Obito Kakashiho spolubojovníkem ve válce proti zemi Kamene. Jeho povaha je velice podobná té Narutově a stejně jako Sasuke je Narutův rival, Kakashi byl rivalem Obita. Jeho snem bylo stát se velkým ninjou, stejně jako zbytek jeho klanu. Když se mu v poslední chvíli konečně podařilo probudit sharingan, spadl na něj kus stěny a způsobil mu smrtelné zranění. Obito pak požádal Rin, aby transplantovala jeho oko do Kakashiho očnice.
Uchiha Sasuke
Narutův rival, jako jediný přežil vyvraždění rodiny Uchiha. Je to samotář, který se straní ostatních a ignoruje veškeré jejich snahy o komunikaci. Nezajímá jej nic, kromě pomsty. Jeho zvláštní schopností je Sharingan, který zdědil po svých předcích a jenž umožňuje kopírovat techniky ostatních ninjů.
Uzumaki Naruto
Hlavní postava celého příběhu. Před několika lety byl na ochranu vesnice Konoha do jeho těla uvězněn liščí démon. Naruto užívá sil démona k přemožení nepřátel. V dětství se jej všichni stranili kvůli démonu, jenž pobil mnoho vesničanů.
Sám se chová poněkud ztřeštěně, co se týká děvčat. Nicméně pro ochranu svých přátel je ochoten obětovat sám sebe.
Yamanaka Ino
Už od Akademie soutěží se Sakurou o Sasukeho pozornost. Její specialitou je výměna myslí.
Yondaime
Proslulý čtvrtý Hokage, který byl jako jediný schopen porazit Kyuubi, devítiocasého liščího démona, a zapečetit ho do Narutova těla, známý též jako žlutý záblesk. Byl to velmi respektovaný Hokage s mírumilovnou, avšak divokou povahou. Jeho učitel, Jiraiya, prohlašuje, že se charakterem velmi podobá Narutovi. Yondaime byl učitelem Kakashiho, Rin a Obita.
Yuuhi Kurenai
Nejnovější Jounin, mezi její přednosti patří hlavně kouzla. Vyučuje skupinu o složení Shino, Kiba a Hinata.

::Naruto postavy

Naruto Uzumaki Sasuke Uchiha Sakura Haruno Kakashi Hatake

Hinata Hyuga Kiba Inuzuka Shino Aburame Kurenai Yuhi
Shikamaru Nara Ino Yamanaka Choji Akimichi Asuma Sarutobi
Tenten Neji Hyuga Rock Lee Might Guy
Raido Namiashi Hayate Gekko Ebisu Genma Shiranui
Ibiki Morino Aoba Yamashiro Jiraiya Tsunade
Hyugaclan Anko Mitarashi Iruka Umino Inari
Dan Choza Hana Inoichi
Iwashi Tatami Kotetsu Hagane Rin Tonbo
Sakumo Shibi Shikaku Yoshino
Tsume Yamato Izumo Kamizuki Tazuna
Kaiza Pochi Tsunami Hokage


Bürger Sai
15.08.2007 12:30 - Naruto postavy - trvalý odkaz

Postavy 2

Dalšie postavy:

Maito Gai - sensei Rock Leeho, Hyuuga Nejiho a Ten-ten. Ako Kakashi i on je jounin. Je to vysoko súťaživý typ, ktorý sám seba pasoval za Kakashiho rivala. Učiteľ taijutsu - veľa jeho bojov si neužijete. Jeho obľúbeným žiakom je Lee.

Rock Lee - je na tom horšie ako Naruto, čo sa talentovanosti týka. Prakticky nedokáže vôbec kontrolovať chakru, takže nie je schopný naučiť sa nejaké ninjutsu. Našťastie sa nevzdáva a tvrdo trénuje a navyše si ho pod latu vzal Gai, takže je vynikajúci taijutsu bojovník. Zamiluje sa na prvý pohľad do Sakury.

Hyuuga Neji - veľmi silný Genin, ktorý pochádza z Hyuuga klanu. Ten sa delí na „Hlavnú“ a „Vedľajšiu“ líniu klanu. Je najviac obdarený Hyuugovským talentom, patrí však do Vedľajšej línie. Už v rannom detstve mu umreli rodičia, no príčinu ich smrti doteraz nepozná. Verí v to, že všetko je vopred určené... už pri narodení... až po smrť – celý jeho osud.

Hyuuga Hinata - je o rok mladšia než Neji. Patrí do „Hlavnej“ línii klanu, no ani zďaleka nevyniká talentom ako sám Neji. Je zamilovaná do Naruta, no v jeho prítomnosti je extrémne vyplašená a nervózna. Tieto stavy jej spôsobuje plachosť.

Aburame Shino – opäť jeden z tichých typov. Shino nám toho sám od seba veľa nepovie, no veľkú časť informácií o jeho osobe nám ponúkajú jeho skutky – je inteligentný a lojálny. Shino je zvláštny tým, že v ňom žijú chrobáky, ktoré sa živia jeho chakrou a na oplátku počúvajú Shinove rozkazy. Neskôr sa ukáže sťa veľmi silný ninja, ktorého je veľmi ťažké poraziť.

Inuzuka Kiba - s Narutom sa zo začiatku nemajú v láske, no neskôr sú k sebe o niečo priateľskejší. Ku Kibovi neodmysliteľne patrí jeho pes Akamaru, ktorému dokonca rozumie, takže hav-hav vám preloží hneď. S Akamaruom tvoria silný tím a to najmä vďaka ich skvelému čuchu.

Sarutobi Asuma – okrem Yamanaka Iny, Nara Shikamarua a Akimitsu Choujiho k nemu patrí neodmysliteľne i cigareta v ústach, Kurenai po jeho boku a taktiež malé rúško tajomstva, keďže sa v anime sa vyskytuje iba zriedka. Takisto je jouninom.

Yamanaka Ino - voľakedy najlepšia kamarátka Sakury, no kvôli „milostným pletkám“ okolo Sasukeho sa obe škaredo pohádali. Neskôr sa však znova skamarátia. Jej obľúbenou technikou je zmocniť sa a ovládať telo protivníka – Ninpou: Shin Ten Shin no Jutsu.

Nara Shikamaru – najlenivejší a zároveň najinteligentnejší ninja v celom Narutovi. Jeho IQ sa pohybuje okolo dvesto, a práve tento fakt vie i patrične využiť. Veľmi rýchlo vám to dokáže, i keď zo začiatku sa prejavuje veľmi málo. Jeho najlepší kamarát je Chouji, s ktorým sa kamarátil už od detstva. Jeho obľúbené slovo: troublesome.

Akimichi Chouji – veľmi lenivý ninja. Okrem toho má veľmi rád jedlo, čo sa na jeho postave výrazne prejavuje. Je to veľký bojko, ale vie sa i riadne nahnevať, keď mu niekto povie, že je tučný. Apropo, pri tomto tíme treba ešte podotknúť, že otcovia Shikamarua, Choujiho a Iny boli kedysi partnermi a tvorili veľmi „zvláštny“ tím.

Umuino Iruka - učiteľ Naruta na akadémii pre ninjov. V prvom diely zachráni Narutovi život. Je to prvá osoba, ktorá chápe Narutove pocity a pomáha mu. Nie je extrémne silný; dosiahol len level chuunin a do deja až tak výrazne nezasahuje.

Tretí Hokage(Sarutobi) - starý a múdry pán, jeho ninjovské techniky a boj nepatria do starého železa. Za znalosť každého jutsu v Konohe si vyslúžil prezývku Profesor.

 

 ObrazekEro Sennin - jeho meno vám zatiaľ neprezradím. Ide o veľmi silného ninju, ktorý Naruta bude trénovať a naučí ho dôležité veci, ktoré nám pekne zamiešajú karty. Je prehnane perverzný a zo všetkého najviac ho zaujímajú iba mladé, krásne (a pokiaľ možno tak holé) dievčatá.

 

Orochimaru - jednoznačne najzápornejšia postava z celého Naruta. Jeho cieľom je naučiť sa všetky existujúce jutsu. Zo začiatku sa o ňom veľa nevie, ale ako sa príbeh vyvíja zistíme veci, ktoré v niektorých prípadoch vyrážajú dych. Chcel byť piatym Hokageom, no nebolo mu to súdené.

ObrazekUchiha Itachi - neprikladám foto, lebo to si tak, či tak môžete nájsť na nete a tvorcovia Naruta odhalia jeho identitu až pri nejakom 80. diele. Vyvraždil celý Uchiha klan až na Sasukeho. Na otázku, prečo to spravil, odpovedal: „Aby som videl, čoho som schopný.“

Odíde z Konohy a pripojí sa k zákernej skupine Akatsuki, z ktorej bol pôvodne i Orochimaru. Táto skupina chce získať všetkých démonov podobných Kyuubimu i samotného Kyuubiho, takže Naruto sa ocitá v nebezpeční.

15.08.2007 12:17 - Naruto postavy - trvalý odkaz

Postavy

Hlavné postavy: 


Hlučný, nie veľmi inteligentný a nie veľmi talentovaný ninja. Jeho snom je stať sa Hokageom. Nikdy sa nevzdáva. Mal ťažké detstvo, no vďaka nemu chápal problémy iných a vedel im pomôcť. Postupom času sa naučí využívať sily Kyuubiho vo svoj prospech. Pri boji však oproti jeho neohrabanosti dokáže vymyslieť úplne nečakaný a rozumný plán, ktorý mu takmer vždy vyjde.

 

Tichý, inteligentný a veľmi talentovaný ninja. Pravý opak Naruta. U dievčat veľmi populárny, čo však vôbec nevyvracia fakt, že nemá rád hlučnú spoločnosť, ktorej sa spočiatku stránil. Mal síce rodinu i brata, no práve on bol kameňom úrazu. Na to, aby si dokázal čoho všetkého je schopný, vyvraždil celú svoju rodinu i klan, až na Sasukeho. Patrí ku klanu, ktorý má vo „vlastníctve“ Sharingan. Sasuke chce zabiť svojho brata a obnoviť klan. Kvôli tejto jeho ambícii urobí neskôr rozhodnutie, ktoré ovplyvní ďalší priebeh deja.Je priemerná, za to inteligentná a do istej miery talentovaná baba. Je do nej zaľúbený Naruto, no ona má oči len pre Sasukeho, o ktorého sa „bije“ s bývalou najlepšou kamarátkou Yamanaka Ino. Dokonale ovláda svoju chakru, čo je na jej vek neobvyklé. Avšak nie je priveľmi silná, dokonca i menej inteligentný a menej talentovaný Naruto ju vďaka svojej tvrdohlavosti a odhodlaniu popracovať na sebe a zdokonaliť sa, dokáže kedykoľvek dohnať a premôcť. Neskôr si však nájde i ona svoju cestu, ako byť skvelým ninjom.


Učiteľ vyššie menovaných postáv potom, ako sa stanú Geninmi. Je to veľmi silný jounin, ktorý za zvláštnych okolností získal Sharingan, hoci ten môžu mať iba členovia Uchiha klanu. Skopíroval vyšše 1000 jutsu, a tak si získal prezývku „Kopírovací Ninja Kakashi“. Jeho učiteľ bol práve bájny štvrtý Hokage. Vždy mešká a zakaždým má na to veľmi hlúpe výhovorky. Jeho večným rivalom je Maito Gai.

 
NOVINKA HĽADÁM NOVÍCH ČLENOV DO ORGANIZOVANIA TEJTO STRÁNKY HLÁSTE SA NA TÝCHTO MAILOCH : mail: sihel@zoznam.sk pokec: 123naruto123 : sihel1 Záujemcov prímam do 29.3.2008 MAXIMÁLNE DO 10.4.2008 Na mail mi napíšte vaše meno, priezvisko, tel a iné informácie bedem pítať potom: Hláste sa čo najskôr je volných iba 10 miest pre novích záujemcov.